PAPAZ BÜYÜSÜ ÇÖZÜMÜ

Güncelleme tarihi: 8 Ağu 2018

Papaz Büyüsü, kişinin iradesine doğrudan müdahale ederek, istem dışı hareket ve düşüncelerin gerçekleşmesini sağlayan ve yapılan kişiye çok kısa süre içerisinde etki ederek, istenilen sonucu veren tüm zamanların en etkili büyü yöntemidir. Bu açıdan değerlendirildiğinde, kara büyü grubunun tüm özelliklerini kapsar ve kişinin hem ruhsal hem de düşünsel yapısını bozabilecek bir etkiye sahip olduğu için insanı çok güçlü bir şekilde etkisi altına alarak, yapılış amacına ulaştırır.

Papaz Büyüsü, tüm büyülerde olduğu gibi orta çağ – pagan inanış kültüründen ortaya çıkmıştır. Bu nedenle, Hristiyanlıkla uzaktan yakından ilgisi yoktur. Hiç bir Hristiyan din adamı papaz büyüsü yapmaz.

Toplum büyücüye değil, büyüye isim takar. Bu nedenle, büyü yapılırken kullanılan materyaller ve büyü sırasında kullanılan ifadeler büyünün adlandırılmasında esas teşkil eder.(Örn. Domuz yağı Büyüsü, Yarasa Kanı Büyüsü, Saç Büyüsü…) Büyü yapılırken anlaşılmayan, duyulmayan sözler ve ifadeler varsa o zaman büyüyü yapan kişinin kimliği veya kullandığı dil ön plana çıkar.(Örn. Vodoo Büyüsü, Buda Büyüsü…)

Bu bakış açısından değerlendirdiğimizde papaz büyüsü ismi, İbranice sözler ve Süryani alfabesi kullanılması nedeniyle bu ismi almıştır. Yani Papazlar tarafından yapılmazlar. Gerçekte, Hristiyan din adamları da bu tür uygulamalara şiddetle karşı dururlar.

Belirtileri Nelerdir?

Regl kanı ya da erkeğin menisi ile yapılan papaz büyüsü dine uygun değildir. Papaz büyüsünün her iki şeklide doğrudur fakat bazı noksanları bulunmaktadır.

Pagan dönemlerinden kalan  ve regl kanı ile yapılan papaz büyüsü en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır ve kısa zaman zarfı içinde etkisini göstermektedir.

Bu büyü türünde Süryani dilinde okunan dualar kullanılmaktadır. Bu sebepten dolayı papaz büyüsü ismi ile ön plana çıkmaktadır. Regl kanı ile yapılan papaz büyüsü genellikle erkeği kadına bağlama maksatlı yapılmaktadır. Papaz büyüsü , insanın iradesine doğrudan müdahale etmektedir.

Büyü sonrasında kişi bir süre sonra istem dışı hareket etmeye başlar. Kısacası papaz büyüsü kara büyü türünün tüm özelliklerine ev sahipliği yapmaktadır.

Papaz büyüsünün etkilerinden bir de kişinin ruhsal yapısının bozuşmasıdır. Bu büyü türü kişiyi etkisi altına almakta ve kısa zaman zarfı içinde yapılış amacına ulaşmaktadır.

Papaz Büyüsünün Etkileri Neledir?

Papaz büyüsü etkileri ile kişide ani değişimler meydana gelmektedir. Papaz büyüsünün yapılmasının ardından kişi, iradesi dışında davranmaktadır.

Papaz büyüsünün etkisi altında kalan kimse büyük bir his yoğunluğu içerisinde olur ve hayatını akışına bırakır. Büyü tesiri altında olan kişinin sergilemiş olduğu davranışlar dışarıdan tepki ile karşılanmaktadır. Fakat kişi için bu davranışlar gayet normaldir.

Papaz büyüsü bozulmadığı sürece kişiyi tesiri altına alır ve kişi ömür boyunca böyle yaşamaya mahkum edilir. Örnek verecek olursak bir kimseyi aşık etmek için yedirme içirme yöntemini kullanarak papaz büyüsü yapabiliriz. Bu büyü türünde kadının rengl kanı ya da erkeğin menisi kullanılmaktadır.

Papaz büyüsünün ardından kişi evini ve çocuklarını bırakarak vücudunda parçasını taşımış olduğu kimsenin yanına gitmektedir. Büyü yapılan kimse artık o  kişiye tutsak olur , bağlanır ve büyü bozulmadığı sürece ondan hiç ayrılmaz. Büyü sonrasında yaşanılan bu ani değişimleri kişi normal karşılamaktadır.

papaz büyüsünün çözümü konusunda medyum evran ALLAH ın vermiş olduğu manevi güç ile bakımını yapıp papaz büyüsü çıkması durumunda büyü bozumunu ALLAH ın izni ile gerçekleştirip sizleri bu pislik büyülerden ALLAH ın izni ile kurtarmaktadır