Erkeklik veya kadınlık Bağlama Büyüsü nedir nasıl bozulur

Güncelleme tarihi: 8 Ağu 2018

Erkekliği bağlama büyüsü kadın ile bağlanan erkeğin cinsel ilişki yaşayamaması için yapılır. Büyüler yapılış nedenlerine göre yapılan kişinin düşünce yapısını etkiler. Büyü yoluyla gönderilen enerji direk olarak kişinin beynini etkileyecektir. Eğer erkeklik bağlama büyüsü nasıl yapılır merak ediliyorsa, yönlendirilen güçlü enerjiler yoluyla yapıldığı söylenebilir.

Erkeklik Bağlama Büyüsü

Erkeklik bağlama büyüleri genellikle yuvaların yıkılması için yapılan ve vebali çok büyük olan kara büyülerdir. Kadın eşinin kendisinden soğuduğunu, belki de hayatında başka birisi olduğunu düşünecektir. Hiçbir evli çiftin aklına erkekliği bağlama büyüsünün yapılmış olduğunun gelmeyecek olması doğaldır. Zaman içinde evlilik büyük hasar alacak ve bitmeye kadar gidebilecektir. Erkekliği bağlama büyüsü yapılan erkeğin iktidarsızlığı sadece eşine karşı olur. Başkalarıyla rahatlıkla cinsel ilişkiye girebilen erkek, söz konusu eşi olunca başarısız olacaktır.

Erkeği elde etmek isteyen üçüncü kişiler bu büyü yoluyla evliliği bitirmek isteyebilirler. Tamamen art niyetlerle yapılan bir uygulamadır. Bazen de evli çiftlerde kadın erkeklik bağlama büyüsü nasıl yapılır öğrenir ve kocasına kendisi yaptırır. Burada kadının amacı kocasının gözünün kendisinden başka kimseyi görmemesini sağlamaktır. Burada erkek karısından başka kimseyle cinsel ilişkiye giremez. Bu bağlama büyüsü kadınlar için de yapılabilir. Kadın bu büyüye maruz kalmışsa cinsel ilişkiye girebilmesi imkansız hale gelir. Kadına yapılmasındaki sebep de erkeğin evden uzaklaşmasını sağlamaktır.

Bu etkiye maruz kalan kadın erkek herkese medyum evran ALLAH ın izni ile ilmiyle kalıcı kesin çözüm sunmaktadır