Astrolojinin Büyüler Üzerindeki Etkileri Nedir

Güncelleme tarihi: 17 Eki 2019

Astrolojinin Büyüler Üzerindeki Etkileri Nedir

Astroloji insanlık var olduğundan beri takibi yapılan bir yıldız bilimi olarak anılan çalışmalar bütünüdür. Aslında tam bir bilim denmesi doğru mudur bu konuda çok çeşitli tartışmalar her zaman yapılmaktadır. Buna soyut bir kavram olarak yaklaşan ve hiç bir verinin bilimsel olarak kabul edilemeyeceğini belirten insan sayısı da hayli fazladır. Ancak bizler tıpkı tüm bakım çalışmaları gibi medyum hocaların astroloji ilmine de hakim olmasını medyum evran şart koşmaktadır zamanın bütün medyumlarına . Birçok olaya tanıklık ay ve güneş gibi unsurlardan yola çıkarak yapılabilir. Bu kadar basit görmek cehalet göstergesinden başka bir şey olmaz. Ayın kaç döngüsü olduğunu ve bu kadar büyük bir evrende kaç farklı sır saklı olduğu konusunda düşünmeyeceksek zaten bir anlamımız yok demektir.

İnsanoğlu sürekli olarak bir şeyleri sorgulamak ve neticelendirmek telaşesi içindedir. Yıldız bilimi de ilk insanlardan beri var olmuştur. Özellikle geceleri gökyüzüne bakan insanlar hep bir anlam ve bir güç aramışlardır. Havas ilmi bizlere önce yıldızlara bakmayı ve onları okuyabilmeyi öğretir. Bir dolunay gecesindeki kişisel değişimleri sebepsiz göremeyiz. Ya da durup dururken kapalı havalarda girdiğiniz depresyonların da bir açıklaması olmalıdır. Bu gibi durumlar için hem bir çok ritüel hem de dua mevcuttur. ayrıca Spiritüalizm ilminin uzmanlarından olan medyumdur ve bunların tamamına hakimdir.medyum evran Ayrıca toplumda son yıllarda yaygınlaşan enerji çalışmaları da yine astrolojinin büyü üzerindeki etkilerine bir örnektir. Nitekim büyüler de bir enerji çalışmasıdır.

Zaten enerjinin gözle görülür halde olmaması ve düşünceden bile hızlı hareket edebilmesi kişilerin bu ilme olan inancını zayıflatmakta, anlayamadığı için yok saymasına vesile olmaktadır. Esası arayan ve gerçeğin peşinde koşan her insan aydınlanabilir. Bunun için bu yola girmek ve baş koymak şarttır. Kendini geliştiren ve bir çok farklı metot arasından bir uzmanlık seçen her kişi bu gelişimi kaydedebilir. Yani yıldız bilimi ile uğraşırsanız bir süre sonra bir şeyleri daha iyi anlamaya ve anlamlandırmaya başlayabilirsiniz. Bu medyum olmak isteyen ve bu konuda doğuştan yeteneği olduğunu düşünen kişiler içinde aynıdır.

Astroloji Hakkında Daha Detaylı Anlatım

Astroloji gözlem ve hesaplama üzerine kurgulanır bu nedenle bir bilim dalıdır diyebiliriz. Her gördüğünüz veya hissettiğiniz şeyin bir eşittiri ve bir anlamı vardır. Zaten bunun peşinde koşmak doğru olandır.Birçok farklı hesap ve gözleme dayalı olarak varlığını sürdürür. Bir çok büyü ve tılsım işlemlerinde eylemin hayat geçtiğinde ne gibi etkiler verebileceğini yıldız bilimine hakim olan medyumlar daha kolay bilebilmektedirler.Kendi başına olmasa da uzmanların verileri sayesinde astrolojinin büyü işlemlerindeki etkileri sürekli olarak geliştirilmektedir. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi evrendeki milyarca sırdan birkaçına ulaşmak için bir ömür feda etmek gerekebilir.Bu bilim evrendeki her şeyin birbirine bağlı olduğuna ve bu bağlılığın isimlendirilmesi içinde göz yüzündeki değişimlerin hesaplanması gerektiğine inanır. Tıpkı insan vücudundaki tüm uzuvların birbirine bağlı olması gibi. Merkezi sistemi de “Yaratıcı” olarak tanımlar. Ancak her şeyin bir enerjisi olduğuna ve bunları ayırt edebilmek adına çalışmak gerektiğine inanır.

* Genel olarak semboller üzerinde çok durduğu için popüler olan bir bilim dalı olsa da insanların büyük bir çoğunluğu hala bu sembolleri saçma bulabilmektedir. Bu sembollere örnek olarak burçlardan bahsedebiliriz. Burçlara sizler de çok iyi bilirsiniz ki herkesin bakış açısı farklıdır. Ama Bir bağlama büyüsü ya da aşk büyüsü ya da papaz büyüsü gibi etkin bir çalışma planlamış ve burç uyumu dikkate alınmadan ilerlenmişse işlemin tutma ihtimali en aza iner. Bu nedenle demiştik ki astrolojiye hakim olan birinin havas ilmindeki tüm büyü bozum çalışmalarındaki başarısı büyük oranda artacaktır

Medyum evran hocamızda kendisine verilen manevi güçlerin ve rabbimizin öğrettiği ilimlerin yanın Astroloji biliminide çalışmalarında etkin kullanarak şeytani olan tüm büyüleri en etkin şekilde bozarak hızla sonuca gitmektedir